S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular ?

Sizler tarafın’dan Livu hakkında bize en çok sorulan soruları derledik ve bir liste olarak bir araya getirdik. Daha fazla sorunuz var ise whatsapp destek hattın’dan veya email yolu ile bize sorabilirsiniz..

Livu uygulamasından maaş alabilmeniz için 20 bin altın para toplamanız gerekmektedir. Uyarı aldığınızda maaşınızdan kesinti olacağından dolayı 20 bin rakamı uyarınız yok ise geçerlidir. Bu hedefe ulaştığınız haftanın parası uygulamaya eklemiş olduğunuz ibana yatırılacaktır.

Livu uygulamasından maaş alabilmeniz için 20 bin altın para toplamanız gerekmektedir. Uyarı aldığınızda maaşınızdan kesinti olacağından dolayı 20 bin rakamı uyarınız yok ise geçerlidir. Bu hedefe ulaştığınız haftanın parası uygulamaya eklemiş olduğunuz ibana yatırılacaktır.

Livu uygulamasından arama gelmiyor ise yeterince eşleşme özelliğini kullanmıyorsunuzdur. Sürekli eşleşme yapmalısınız aramada olmadığınız sürece, Kraliçe modunu çevrim içi yaptıktan sonra eşleşme yapmalısınız. Profil resminiz ilgi çekici bir resim olmalı , Yüklediğiniz video ilgi çekici bir video olmalı. Eğer bunları sağlıyor ve gelen aramaları red etmiyor 2 dk dan fazla arama da  duruyor iseniz arama alırsınız.

Livu da kazanç hesabı yapabilmeniz için profilinizde Gelir raporuna tıklayıp, Bu hafta kısmında yazan altın paralarının hepsini toplayıp 750 bölmeniz yeterli. Çıkan sonuç sizin dolar olarak kazancınızdır. Bugün kısmında ki altın paralar zaten Bu hafta kısmına eklenmiş oluyor bu yüzden sadece bu hafta kısmında ki bütün altın paraları toplamalısınız, Hediyeler ve günlük görevlerden aldıklarınız dahil. (Yeni yayıncılar için 2 hafta boyunca 850 coins 1 $)

 

Livu da daha iyi kazançlar elde etmeniz için, sadece daha fazla vakit ayırmanız yeterli olmayacaktır. Bilinçli bir şekilde uygulamayı tam tanımalısınız ki daha iyi kazançlara ulaşabilirsiniz ve sizin için öneride bulunacağım bu öneriyi uygulayan kişiler iyi yerlere gelecektir kazanç konusunda.

Önce haftalık kazanmak istediğiniz parayı belirleyeceksiniz diyelim 3000 tl kazanmak istiyorsunuz 3000 tl kazanmak için ne kadar altın para toplamanız gerektiğini hesaplayabilmeniz gerekiyor. Uygulamada kazançlar dolar kuru üzerinden olduğundan dolayı dolar kuru 8 tl diyelim hesabımızda siz o anki kura göre hesaplarsınız. Bu yüzden önce kaç dolar kazanmanız gerekiyor 3000 tl için bunu bulalım.

ADIM 1 = 3000:8= 375 $  kazandığınızda dolar kuru 8 tl ise 3000 tl kazanmış oluyorsunuz.

Peki 375 $ kazanmak için ne kadar altın para toplamalısınız onun hesabı da şu şekilde 750 altın para 1 $ ise

ADIM 2 = 375×750=281250 Altın para toplamalısınız.

Şimdi günlük ne kadar altın para toplar isek haftalık hedefimize ulaşacağız bunu hesaplayalım ;

ADIM 3 =  281250:7= 40178 Altın para toplar iseniz her gün hedefinize yani 3000 tl ye ulaşmış olursunuz.

Üste 3000 tl için örnek verdim ben size , Siz kendiniz hedefinizi 5000 tl veya  1000 tl olarak  belirleyebilirsiniz amaç bu hesapları bilmeniz daha iyi kazanç elde etmenizi sağlayacak.