Hakkımızda

Akira Ajans

Akira Ajans olarak Görüntülü chat uygulamalarına  2018 yılından beri yayıncı sağlamaktayız. Para kazanmak için ulaşan yayıncılarımıza en uygun platformları seçerek onların daha iyi kazanç elde etmesini sağlıyoruz.

Desteğimiz

Yayıncı olduktan sonrası sürekli takibini sağlayıp bütün soru ve sorunlarına  7/24 cevap veriyoruz. Önceliğimiz yayıncıların kazanç elde etmesi ve bunun için gerekli bilgilendirmeyi yayıncı olacak kişilere aktarıyor bilinçlendiriyoruz. 

“Sizde Akira Ajans bünyesinde yer alarak internet’den para kazanmak ister misiniz ?  Evet ise cevabınız iletişime geçiniz.”

 

Livu Hakkında

Birebir görüntülü chat uygulaması olan Livu da telefonunuz dan çok rahat bir şekilde haftalık ortalama 1000 ile 4000 tl arasında kazanç elde edebilirsiniz.Uygulama üzerinden sizi arayan insanların aramalarını cevaplayıp konuştukça kazanç elde edebiliyor ekstra hediyeler alıp kazancınızı artırabilirsiniz.

BigoLive Nedir

Bigo live online video yayını yapabileceğiniz bir platformdur. Bigo livede kazandığınız coin ve hediyeleri paraya çevirerek gerçek hayatta kullanabilirsiniz yapmanız gereken tek şey Bigo Live uygulamasını ister android marketten ister apple store ‘den indirerek uygulamaya kayıt olmak ardından bize başvuru yapmak. Bigo Live ‘de yayın yaparak ve gerekli kurallara uyarak aylık 8200 ‘dolara kadar para kazanabilirsiniz..