WeCreativez WhatsApp Support
Yayıncılık ve Menajerlik İçin Bizimle İletişime Geçiniz.
Sadece Yayıncılık için (Kadınlar)

Livu Ajans Nasıl Açarım


Merhaba arkadaşlar internetten para kazanmanın bir çok yolu vardır bunlardan biriside görüntülü chat uygulamalarına yayıncı sağlamak. Livu birebir görüntülü chat uygulamasında Livu Ajans Açmanız için belli bir potansiyeliniz olması gerekmektedir. Eğer şartları karşılayabiliyorsanız ve  Livu yönetim ile irtibat kurabiliyorsanız Ajansınızı açma yolunda ilerleyebilirsiniz.

Livu yönetim aracılığı ile ajans açma ;

 • Uygulama üzerinden ajans açabilmeniz için yönetim ile irtibatınız olması gerekmektedir.
 • Livu ajans açım işlemi için 30 tane kadın yayıncı gerekmektedir başlangıçta.
 • İngilizce bilmeniz ve uygulamada yayıncılık hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir.
 • Aylık belli sayıda yayıncıyı kayıt etmelidir ajans açıldıktan sonra.
 • Getirdiği her yayıncıyı eğitmeli ve onlara işi öğretip para kazanmalarını sağlamalı.

Üsteki şartlar ve belirtilenleri sağladıktan sonra ajansınız uygun görülür ise açılır ve sizde artık Livu uygulmasında ajans sahibi sıfatını taşırsınız. Kural dışı bir şey yaptığınız zaman ajansınız kapatılabilir, yayıncı kotasına ulaşamaz iseniz ajansınız kapatılabilir ve düzenli yayıncı sağlamaz iseniz ajansınız kapatılabilir. (Ajansınızdaki yayıncılar uygulama bünyesinde çalışırlar artık)

30 yayıncı ile başlamanız gerekiyor ve 60 yayıncı altında maaş hak eden olduğu sürece %15 maaş alırsınız  tabi bu yayıncıların aldığı uyarılara göre düşecektir. Maaş hak eden yayıncı sayısı 30 altında ise 1 yayıncınız uyarı aldığında %12 ye düşer 2 yayıncınız uyarı aldığında %10 a düşer ve %5 e kadar düşme olasılığı var alınan uyarılara göre.

Yayıncı sağlayacak potansiyeliniz var ama yeterince bilgili değilsiniz bu sizin için bir eksi olacaktır çünkü sizi bilgilendirecek birisi olmayacak , soru sorabileceğiniz kimse olmayacaktır. Bu durumda yayıncı kaybetmenize neden olacaktır.

Akira Ajans Livu Menejerlik ;

Akira Ajans olarak yayıncı sağlayabilecek potansiyelde olan kişilere yönetim aracılığı ile açacağınız ajans tan daha güzel teklif sunuyoruz. Ayrıca uygulama ve yayıncılık hakkında gerekli bilgilendirmeleri yapıyor ve istediğiniz an ulaşabiliyor ve sorularınız cevapsız kalmıyor.

Livu Ajans ı sizinle açmak ile yönetimle açmak arasında ki fark nedir diye soracaksınızdır.

 • En büyük farklardan birisi üste belirtiğim konu gerekli desteği sağlamamız.
 • Uygulamada 30 yayıncı ile başlamak zorundasınız bizimle 5 yayıncı ile başlayabilirsiniz.
 • Uygulamada 100 yayıncı üstüne %20 komisyon alıyor iken maksimum, bizle çalışır iseniz 50 yayıncı üstünde bu komisyonu alabileceksiniz.
 • 10 yayıncı altında maaş hak eden olduğunda %10 , üstünde olur ise %15 komisyon alacaksınız.
 • Her yeni yayıncı için 20 $ tek seferlik bonus alabileceksiniz.
 • Günlük rapor ve maaş raporlarını alacaksınız.
 • Uygulamada ki çoğu ajans gibi hakkınız yenilmeyecek kuruşuna kadar alacaksınız.
 • Akira Ajans bir şirkettir ve istenilir ise karşılıklı sözleşme yapabileceksiniz.
 • Bünyemizde çalışan yayıncılar için para ödüllü etkinlikler yapmaktayız bu etkinliklerden sizin yayıncılarınızda yararlanacaktır.
 • Diğer ajanslar gibi yayıncılarınızın numarasını istemiyoruz veya grubunuza dahil etmeniz gerekmiyor. (Bunu yapmanız yayıncılarınızın bize yönelmesini sağlar sizin için eksi durum)
 • Ödemelerinizi normal şartlarda yayıncıların parası yattığı zaman alırsınız ama bizde maaş raporu geldiği zaman alabilirsiniz.

Üste yazılan her şeyi atlamadan okudunuz ve şuan kararınız Uygulamadan ajans açma yönünde mi yoksa Akira Ajans bünyesinde menejerlik yönünde mi ?

Size livu da ajans açacağım diyen kişilere itibar etmeyin bunu yapan bir çok ajans var, kendi ajanslarına alıyorlar yayıncıları ve çoğu zaman paranızı vermiyor veya eksik ödüyorlar siz sanıyorsunuz benim bir ajansım var ama öyle bir şey yok. Götürdüğünüz hiç bir yayıncıyı sonra alamıyor hak talep edemiyorsunuz iyi düşünün.

Biz Akira Ajans olarak her şeyi net ve doğru şekilde belirtiyoruz yalan dolan ile ilerlemiyoruz ve görüyorum ki genelde yalan dolan ile ilerleyen kişiler kazanıyor gibi görünüyor birilerinin hakkını yiyerek. Bir çok insan ajans açmak için iletişime geçti saatlerce anlattım bilgilendirdim ajans kimse açamaz dememe rağmen birilerine inanıp yayıncı götürüp sonra parasını alamayan geri bana dönmek isteyen çok kişi oldu ama iş işten geçmişti çünkü yayıncılar artık götürdüğü kişinindi. Bu tarz durumlara maruz kalmak istemiyor iseniz karanınızı iyi verin.

Kazançlar ve komisyonlar için tablo whatsapp dan paylaşılacaktır. Sadece potansiyeli olan ve yazıları tam okuyup karanını veren kişiler iletişime geçsin lütfen.

0555 188 52 00 whatsapp dan iletişime geçebilirsiniz.

 

Livu

1 Comment

 • Livuda başarılı bir şekilde yayıncılık yaptım gayet deneyimim ve tecrübem üst düzey ve artık kendimde ajans sahibi olabilecek potansiyeli fazlasıyla görebiliyorum yüksek düzey ingilizce biliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir