Bigolive Nedir? Nasıl Kullanılır ve Yayıncı Olunur. Günümüzde insanların telefonlarında en fazla zaman ayırdığı hatta girdiklerinde çıkamadıkları uygulamalar var. Bu uygulamalardan biriside Bigolive’dır. Sizlere detaylı bir şekilde uygulamayı anlatacağız atlamadan okumanızda fayda var.

Bigolive Nedir ?

Bigolive insanların internetin çektiği her yerde yayın açıp anlık izleyicileri ile sohbet edip eğlenebileceği ve aynı anda para kazanabileceği görüntülü chat uygulamasıdır. Global bir uygulamadır dünyanın her yerinde ki insanları izleyebilir aynı şekilde dünyanın her yerinden sizi izleyebilirler.

Bigolive Nasıl Kullanılır ?

Uygulamayı apple store veya Google playden indirdikten sonra bir çok kayıt olma özelliği yer almaktadır. Herhangi birisi ile kayıt olduktan sonra kendinize bir kullanıcı adı belirleyip profil resmi ekledikten sonra yayıncıları gezebilir veya yayın açabilirsiniz. Kendinize güveniyor ve potansiyeliniz var ise Bigolive Ajansı olan Akira Ajans iletişime geçip yayıncı olup para kazanabilirsiniz.

Bigolive Özellikleri Nelerdir ?

Uygulamada kullanabileceğiniz bir çok yayın açma özelliği vardır bunlardan bahsetmek gerekir ise ; Canlı Yayın, Ses Canlı Yayını , Canlı Oyun birde Çoklu Konuk Modu olarak kategoriler yer almaktadır.

Canlı Yayın : Bu özelliği kullanarak yayın açabilirsiniz ve yayınınıza 2 tane konuk alabilir sohbet edebilirsiniz. Canlı yayın özelliğinde herkes sizi izleyebilir chat bölümünden sohbetinize dahil olabilirler. En çok kullanılan özelliklerden birisi budur. Yayıncı olduğunuz taktirde hediyeler toplayabilir ve para kazanabilirsiniz.

Ses Canlı Yayını: Kendinizi göstermek istemiyorsanız bu özellik sayesinde sadece sesli şekilde yayın yapabilirsiniz , İstediğinizde sesinizi kapatıp açabildiğiniz gibi 8 kişiye kadar da konuk alabilirsiniz. Ses yayını açtığınızda konuklarınız ile Bigolive ın sizlere sunmuş olduğu oyun imkanından yararlanabilir oyunlar oynayıp işi eğlenceye çevirebilirsiniz.

Canlı Oyun Modu : Bu mod da arka planda oyun oynar iken yayın açabilirsiniz, Örneğin pubg mobil oynuyorsunuz ve yayın açtınız izleyiciniz sizin oyununuzu izleyebilir mesaj gönderebilir onlar ile sohbet edebilirsiniz. Bigolive Oyun yayıncılığından yararlanıp Para Kazanabilirsiniz.

Çoklu Konuk Modu : Bu özellik ses canlı yayın özelliğin görüntülüsü gibi düşünebilirsiniz. Yayın açtıktan sonra 8 kişiye kadar konuk alabilirsiniz isteyen herkes görüntüsünü kapatıp açabildiği gibi seslerini de kısıp açabilir. Yayın sahibi istediği kişiyi konuk alabilir ve sesini kısıp açabilir.

Bigolive Yayıncı Nasıl Olurum?

Evinizde internetiniz mevcut ve ayırabileceğiniz vaktiniz var ise Bigolive Yayıncılık yaparak para kazanabilirsiniz. Bigolive Ajans ile bağlantı kurduktan sonrasında yayıncılık onay süreci için kısa bir yayın açmanız gerekiyor. Açacağınız bu yayından kısa bir ekran videosu alınacak ve onaya gönderilecektir. Onaylandıktan sonrasında düzenli yayın açıp para kazanmaya başlayabilirsiniz. Aylık 30 saat kotası ve Hediye (Fasulye) kotasını tamamlamanız gerekmektedir. Hangi hediye kotasına ulaşır iseniz onun maaşını alacaksınız. Ay başından ay sonuna kadar topladıklarınız geçerlidir.

Bigolive Para Kazanma

Uygulamada yayıncı olduktan sonra topladığınız tüm fasulyeler hediyeler kotanıza işlemeye başlayacaktır. Topladığınız hediyeleri ve açtığınız yayın saatini canlı yayın verisinde görebileceksiniz. Aylık ödeme yapmaktadır maaş alabilmeniz için belirtilen hediye kotalarını yerine getirmiş olmalısınız. Uygulamada iki türlü maaş sistemi vardır. Doldurduğunuz Fasulye kotasına göre maaş alırsınız ve herkes ile aynı anda maaşınız fasulye olarak ay ın 6 sında hesabınıza yatar. Haricinde elinizde fasulyelerinizi tutar iseniz bunları istediğiniz zaman 210 fasulye 1 dolar olarak uygulamaya satabilirsiniz.

Neden Bigolive Yayıncı Olmalıyım ?

Telefonunuzun kamerası iyi boş vaktiniz var öğrencisiniz veya ek iş arıyorsunuz bu durumda günde 2 3 saat Bigolive da yayın açarak ek gelir elde edebilirsiniz. Türkiye’de bir çok influencer uygulamayı kullanmış reklamını yapmıştır. Uygulamada müstehcen içeriklere yer verilmemekte olup banned sebebidir bu davranışları sergileyen kullanıcı ve yayıncılar yasaklanır. Eğlenceli vakit geçirip yeni insanlar ile tanışıp aynı anda para kazanmak istiyor iseniz Bigolive yayıncılık size göre. Sizde bu imkanlardan yararlanıp  yayıncı olmak istiyor iseniz iletişime geçip Akira Ajans farklı ile zirveye ulaşın.

Bigolive İndir

Bigolive uygulaması apple store ve Google play de yer almaktadır. Kendi pazarında 1. Sıradan olan Bigolive ı android  için indir.  Eğer telefonunuz ios ise buradan indir. Alternatif bir uygulama düşünürseniz haftalık kazanç ile Livu‘yu inceleyebilirsiniz.