FancyMe

Fancy Me Pro Nedir ? Yayıncı Ol

Fancy Me Pro  görüntülü chat uygulaması kullanarak, haftalık evinizde oturarak telefonunuzdan para kazanmanın ne kadar kolay olduğunu biliyor musunuz ? İnternetten para kazanma deyince akla gelenlerden biriside Görüntülü Chat uygulamaları bu uygulamalarda çalışmak için Telefon ve internetinizin olması yeterli.

FancyMe Nasıl İndirip Yayıncı Olurum ?

FancyMe uygulamasını indirmek için Tıklayın. Uygulamayı Linkten indirdikten sonra profilinizi düzenleyin en az iki resim ekleyin ve davet kodu kısmına u26e54nv bu kodu yazın kısa süre içerisinde yayıncılığınız incelemeden geçtikten sonra onaylanacaktır.

Merhaba! Pandemi dönemini fırsata çevirip evinizde geçirdiğiniz boş vaktinizi paraya çevirmek ister misiniz ? Fancy Me Pro sayesinde Haftalık 500 Tl ile 10 Bin TL Kazanmak sizin elinizde. Yapmanız gereken tek şey bu sayfayı sonuna kadar okuduktan sonra bizimle iletişime geçmek Fancy Me Pro yayıncılığınızın onayı için.(Sadece KADINLAR yayıncı olabilir. Kazançlar sizin çalışmanıza göre değişir.)

…ya da Yayıncı Sağlayacak potansiyeliniz var (Kız yada Erkek Fark etmez.):

Öncelikle bu potansiyelde olmanız gerekiyor aktif şekilde yayıncı sağlamalısınız. Getirdiğiniz yayıncıları bilgilendirebilecek ve onlar ile ilgilenecek uygulamayı öğretecek, Daha iyi kazançlar elde etmelerini sağlayacaksınız ki sizde iyi kazanç elde edebilin. Getirdiğiniz yayıncılar ilk haftasında 10 k üzerine çıkar ise 10 $ 40 k üstüne çıkar ise 20 dolar bonus alırsınız , ve hepsinin toplam maaşının %10 unu komisyon olarak alırsınız. (Bu ücretler yayıncıdan kesilmez. Yayıncı her zaman net maaş alır.) Yapacağınız işin adı Fancy Me Pro Menejerliktir.

Fancy Me Pro Yayıncı Olmak istiyorum ;

Uygulamada yayıncı olabilmeniz için iphone kullanıcısı iseniz apple store den Fancyme Pro yazıp indirmelisiniz, Eğer android kullanıyor iseniz bizimle iletişime geçtikten sonra verdiğimiz indirme linkinden indirme yapıp profilinizi düzenleyip bizlere ekran resmi olarak atmanız gerekiyor onay için. (Kendi resminiz olmak zorunda.)

Fancy Me Pro Nasıl Kullanırım;

Uygulama da yayıncı olduktan sonra süper mod özelliği var eşleşme oluyor bu, orada 1 dk dolduktan sonra karşı taraf kapatmaz ise dk da 200 puan kazanıyorsunuz. Bunu sürekli yapmalısınız.

Quick call özelliği var canlı kendinizi gösteriyorsunuz listenizde ki herkes sizi görüp mesaj atabilir veya arayabilir. Aradıklarında dk da 150 puan kazanıyorsunuz.

Otomatik mesaj özelliği var birisi size mesaj attığında belirlediğiniz otomatik mesaj gidiyor. Karşı taraf mesaj ı görmek istediğinde 20 puan kazanıyorsunuz.

Gizli resim özelliği var 6 tane resim gizleyebiliyorsunuz resimleri görmek için 80 puan ödemek zorunda kullanıcılar.

Hediyelerden kazanıyorsunuz ama %50 si size geliyor hediyelerde ki puanın.

Canlı yayın özelliği var canlı yayın yapıp arkadaş kazanabilir direk arama alabilir veya yayında hediye alabilirsiniz. Canlı yayın Özel Oda özelliği var bu özellik isteğe bağlı ve +18 konularına yatkın kişilere özel açılıyor.

Fancy Me Pro Maaşımı Nasıl Alırım ;

Uygulama da Cumartesi 19:00 da hafta biter hafta başlar , Yeni gireceğiniz haftada cuma gününe kadar maaşınızı vereceğiniz banka hesabına veya payoneer hesabına alırsınız.

Fancy Me Pro Kazanç Tablosu ;

Her topladığınız 1 K 1.14 $ ile kazancınıza göre  1.19 $ olarak değişmektedir. Bunun için altda ki maaş tablosunu inceleyebilirsiniz.